OBIEKTY SPORTOWE


Kompleksowa realizacja obiektów SPORTOWYCH

REALIZACJA

Idąc z duchem czasu bierzemy czynny udział w rozwoju infrastruktury sportowo - rekreacyjnej. Jesteśmy Wykonawcą Generalnym inwestycji miejskich, gminnych oraz prywatnych inwestorów na terenie całego kraju. Oferujemy budowę obiektów sportowych w szczególności skateparków, edukacyjnych miasteczek do nauki jazdy oraz placów zabaw dla najmłodszych. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowy zastęp specjalistów, realizujących inwestycje, tworzą najbardziej zgrany team w branży budowlanej, który zapewnia rzetelne wykonanie oraz terminowe zakończenie prac budowlanych. Do każdej inwestycji podchodzimy z równym zaangażowaniem. Budujemy zgodnie z najnowszymi technologiami, z najwyższej jakości materiałów, z pomocą nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje szybki postęp robót oraz satysfakcjonujące efekty naszej pracy!

OFERTA SKATEPARKI

Place rekreacyjne z roku na rok stają się popularniejsze, a Miasta, Gminy oraz pozostali inwestorzy z sektora publicznego stawiają na ten typ sportowych obiektów dla swoich lokalnych społeczności. Pierwsze nasze skateparki powstały w 2002 roku. Początkowo były to obiekty zbudowane z komponentów wykonywanych w zakładach prefabrykacji, przywożone i montowane na budowie. Obecnie standardowo wykonujemy parki monolityczne, powstające w całości na placu budowy. Obiekty wybudowane przez naszą firmę składają się z wielu elementów w postaci ramp, piramid, skoczni, platform typu: Quarter pipe, wall ride, funbox, spin, Manual set. Nasza firma, dzięki technologii monolitycznej, gwarantującej obiektom sportowym spójną całość, zapewnia wieloletnią trwałość obiektu oraz podnosi jakość użytkową i bezpieczeństwo użytkowania w niezmienionej formie. Pierwszy monolityczny obiekt wykonaliśmy w 2009 roku i od tego czasu nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku. Podejmujemy się wszystkich zleceń, bez względu na ich wielkość. Budujemy zarówno ogromne obiekty komercyjne, jak i te o trochę mniejszej powierzchni dla Miast, Gmin oraz Placówek Samorządowych. Wśród naszych realizacji znalazły się obiekty znane i lubiane wśród mieszkańców wielu regionów Polski. Korzystają z nich już młodzi wiekiem oraz duchem skaterzy m.in.: w Sosnowcu, Legnicy, Andrychowie, Żorach. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

OFERTA – OBIEKTY SPORTOWE INNE

Wśród naszych realizacji znajdują się malownicze place zabaw dla najmłodszych oraz edukacyjne miasteczka ruchu drogowego, a także wiele innych nowoczesnych inwestycji, które usatysfakcjonowały nie tylko inwestorów, ale przede wszystkim użytkowników. Wszystkie elementy tych inwestycji dostosowane są do zagospodarowywanej powierzchni oraz gwarantują bezpieczne użytkowanie. Plac zabaw w Zawoi stał się w ostatnim czasie najbardziej lubianym miejscem dla rodzin, mieszkających lub wypoczywających w Beskidzie Śląskim. Miasteczko ruchu drogowego to doskonałe miejsce do nauki przepisów ruchu dla młodych ludzi. Zawiera wszystkie elementy infrastruktury dróg miejskich, zarówno oznakowanie poziome, jak i pionowe, wraz z sygnalizacją świetlną oraz niezwykle dekoracyjną architekturą. Obecnie inwestycja cieszy mieszkańców Żor i okolic, a już wkrótce powstaną nowe tego typu obiekty w kolejnych Miastach. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!

W budowie obiektów sportowych liczy się dla nas bezpieczeństwo przyszłych użytkowników oraz satysfakcjonujący naszych inwestorów efekt końcowy! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!