BUDOWNICTWO


KOMPLEKSOWA REALIZACJA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

REALIZACJA

Dombud SP.J. Gliwice to firma z wieloletnią tradycją, pędząca nieustannie ku nowoczesnym rozwiązaniom technologii budowlanych. W branży działamy od 1990 roku, dlatego możemy pochwalić się tysiącami realizacji, w których mamy swój udział zarówno w kraju, jak i zagranicą. Jesteśmy wykonawcą generalnym w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym, bez względu na wielkość obsługiwanych inwestycji. Dla branży deweloperskiej pozyskujemy tereny pod zabudowę, wykonujemy projekty, przygotowujemy warunki techniczne wraz z wszystkimi pozwoleniami i uzgodnieniami, budujemy, przeprowadzamy odbiory techniczne, przygotowujemy kosztorysy, pozyskujemy klientów i przygotowujemy umowy deweloperskie, pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych, prowadzimy sprzedaż gotowych powierzchni mieszkaniowych. W przypadku dużych inwestycji pełnimy też funkcję Zarządcy Wspólnoty Mieszkaniowej na czas sprzedaży. Dla klienta indywidualnego lub inwestora komercyjnego działamy w zakresie budowy domu, remontów, przebudowy i rozbudowy lub adaptacji obiektów kubaturowych. Bierzemy też udział w przetargach sektora publicznego, dla którego wykonujemy prace budowlane. Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelność oraz terminową realizację zleconych prac. W naszej ofercie znajdują się również usługi budowlane związane z kompleksowym wykonawstwem skateparków, nowoczesnych placów rozrywki, a także edukacyjnych placów nauki jazdy.

OFERTA

Nasza kompleksowa oferta obejmuje inwestycje budowlane od projektu, aż po odbiór końcowy. Przed podpisaniem umowy przygotujemy dla Ciebie indywidualny kosztorys z uwzględnieniem zleconych etapów prac budowlanych, a w razie potrzeby gwarantujemy pomoc i fachowe doradztwo. Nie zaskakujemy dodatkowymi kosztami – szokujemy rzetelnym podejściem do Twoich planów!

Gwarantujemy fachowe doradztwo, najlepsze ceny na rynku oraz 100% budowy w każdej inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!